SEO Danışmanlığı

www.
Freelance SEO Danışmanı
  • SEO

SEO Danışmanlığı

Freelance SEO Danışmanı

Merhaba, 23 yıllık deneyimli SEO Uzmanı'yım. 15 senedir aynı ekiple SEO Hizmetlerimiz devam ediyor. Başta Arçelik Bayileri, Çok Uluslu Kurumsal Firmalar, Holdingler, Kobiler, Acıbadem, Çapa Ortodonti, Telesipariş olmak üzere binlerce SEO Müşterisine Freelance SEO Danışmanlığı verdim.

Freelance SEO Danışmanlığı


Ortalama 500 TL iş avansı alıyoruz.
Web sitenizi ücretsiz olarak analiz ediyoruz. Rakip analizi yapıyoruz ve website SEO Analizi raporu 1-2 gün içerisinde firmanıza iletiliyor.

SEO Fiyat Teklifimizi Geliştirip Birlikte Karar Verebiliriz. Bütçenize uygun, en ekonomik ve en hesaplı SEO Fiyatları verdiğimizden emin olabilirsiniz.

Serbest olarak Web Tasarım ve SEO (Google'da ilk sıralarda çıkma) hizmetleri veriyorum. Web sitenize daha çok ziyaretçi almak ve doğal yollarla Google aramalarında en üstlerde yer almak isterseniz görüşebiliriz.

SEO Danışmanlığı konusundaki uzmanlığım ise yasal olmayan yollarla saldırıya uğramış (anti-seo veya hacklink, scam links) internet sitelerinin sıralamalarını tekrar eski konumlarına getirerek, internet üzerinden eski satışlarını yakalamalarını ve geçmelerini sağlama konusundadır.

Ayrıca, internet Marketing konularında, SEO Danışmanı olarak internet siteleriniz üzerinden online pazarlama (Digital Marketing) yöntemleri ile gelir artışı üzerine çalışıyorum.

SEO Danışmanlık Hizmeti

Web sitenizi incelediğimde hangi web tasarım altyapısı ile inşa edildiğini görebiliriz. Ana sayfa içerik, tasarım eksikleri olabilir. Freelance SEO Danışmanlığı hizmetlerimiz ile tüm hataları yok ediyoruz.

Detaylı web SEO analizi ile yüzlercesini sizlerle paylaşabileceğim düzeltme ve iyileştirme çalışmasını Freelance SEO Danışmanı olarak yapabilirim.

Kurumsal web sitenizin iyileştirilmesi tamamlandıktan sonra, destekleyici siteler kurup 8-10 sayfalık sitelerle web sitenize ziyaretçi çekmek gibi onlarca SEO stratejisini yaklaşık olarak 15 senedir Profesyonel SEO Danışmanı olarak yapıyorum.

Şayet profesyonel SEO Hizmetleri ile satışlarınızı arttırmak isterseniz lütfen belirtin, görüşelim. Freelance SEO Danışmanı konusunda deneyimli ve 15 senedir birlikte çalıştığım güvenilir bir ekibim var. Piyasada çok fazla dolardırıcı ve hileli yöntemlerle şirket itibarınızı zedeleyecek tarzda insanlar bulunduğu için ve SEO bazılarına çok yabancı bir kavram olduğu için detaylı olarak yaptığım işi açıklamak istedim. Umarım fazla vaktinizi almadım.

SEO Referanslarımıza bakmayı ihmal etmeyin. Görüşmek üzere, iyi günler (Freelance SEO Danışmanı)...

Not: Freelance SEO Danışmanı Fiyatları ortalama fiyatlardır. Hedef kelimenin zorluk derecesine göre artış ya da azalma olabilir.

SEO Fiyatları: SEO Uzmanı sayısı, SEO Danışmanı, E-Ticaret ve SEO Danışmanlığı hizmeti, SEM (Search Engine Marketing), SEO ve Eticaret hakkında fiyatlar, Web Sitesi, E-Ticaret Sitesi SEO Uzmanı sayısına, web sitenizin yapısına, kodlarına ve pek çok kritere bağlı olarak değişir. Freelance SEO Danışmanlığı konusunda en önemli SEO Fiyatları belirleyici unsur ise; Hedef Kelimenin zorluğu ve SEO Hizmeti alan firmalar arasında rekabetin büyüklüğüdür.