SEO Uzmanı

www.
Freelance SEO
  • Freelance Seo

Freelance SEO

Freelance SEO Nedir?

Freelance SEO Uzmanı, SEO (Freelance Google Seo), Google optimizasyonu yaptırın web sitenizden, eticaretten, online satış yaparak kazancınızı katlayın, rakiplerinizi sollayın...

Freelance SEO Uzmanı

22 yıldır Web Tasarım ve Freelance SEO olarak kurumsal hizmet veriyorum. 15 senedir aynı ekiple kurumsal SEO Hizmetlerimiz devam ediyor. Başta Arçelik Bayileri, Acıbadem, Çapa Ortodonti, Telesipariş, Evden Eve Nakliyat firmaları, Ankara Temizlik Firmaları, istanbul Temizlik Firmaları olmak üzere binlerce Müşterisiye SEO hizmeti veya SEO Danışmanlık hizmeti verdik ve %100 başarı sağladık.

Freelance SEO çalışma alanlarımız:

Freelance SEO Hizmetleri: SEO, SEM (Search Engine Marketing). Google Adwords Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, SEO Uzmanı, SEO Danışmanı, E-Ticaret ve SEO Danışmanlığı Hizmeti, E-Ticaret Web Sitesi SEO, E-Ticaret Sitesi SEO Uzmanı, istanbul, Ankara, Eskişehir...

Freelance SEO Uzmanlığı:

Başta şunu belirteyim Freelance olarak Seo hizmeti vermek çok zordur. Çünkü Türkiye'de Seo hizmetleri kurumsallık kazanmamıştır. İşe hakim olmadan bu işe soyunan kişiler meslek itibarını yerle bir etmiştir. Bu yüzden müşteride tedirginlik ve güvensizlik hakimdir.

Seo Uzmanlığı: SEO Uzmanı, SEM (Search Engine Marketing) Uzmanı, Google Adwords Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, SEO Danışmanı, eTicaret Sitesi SEO Uzmanı olmak istiyorsanız en az 2-3 sene kesintisiz analiz, araştırma ve tecrübe sahibi olmanız gerekmektedir.

Kurumsal Freelance SEO Hizmeti:

Kurumsal Freelance SEO: Kurumsal Seo Hizmeti, Firmaların büyüklügüne göre verilir. SEO hizmeti almak isteyen firma Internet Marketing Uzmanı arıyorsa, Google Adwords Uzmanı, Sosyal Medya uzmanlığı, SEO Danışmanı, E-Ticaret Sitesi SEO Uzmanı olarak 2-3 sene kesintisiz rakip analizi, araştırma ve reklam bütçesini doğru kullanmayı gerektiren ekonomi bilgisi gerektirmektedir.

Freelance SEO Hocası:

Freelance SEO Hocası: SEO Uzmanı, Kurumsal Seo Hizmeti veren, Internet Marketing Uzmanı, Google Adwords Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, SEO Danışmanı, E-Ticaret Sitesi SEO Uzmanı olarak 2-3 sene kesintisiz çalışan birisi artık Seo Hocası olmayı haketmiş demektir. Biz bu kişilere Seo Hocası diyoruz. Kısacası: SEO Uzmanı web sitenizi hizmet ve ürünlerinizi promosyon, reklam ve tanıtımını, dolayısıyla Siz değerli müşterilerimizin alıcılarla buluşmanızı sağlar. Google yeni Penguin algoritmasını Şubat başında hayata geçirdi ve gerçek zamanlı olarak içerikleri arama sonuçlarına almaya başladı. Henüz görseller realtime / eşzamanlı olarak görülmese de Google serverları daha da güçlendirip images.google da aradığınız görselleri anında yayınlayacağa benziyor.

Freelance SEO ve internet Marketing Uzmanı:

İnternet Marketing Uzmanı: Kurumsal Seo Hizmeti veren Internet Marketing Uzmanı, Google Adwords, Sosyal Medya, SEO Danışmanı, E-Ticaret Sitesi SEO Uzmanı olarak web siteniz üzerinden hizmet ve ürünlerinizin satışını artırmak için izlediği yol ya da taktik, en doğrusu Stratejidir... Dolayısıyla Siz değerli müşterilerimizin bütçesi doğrultusunda hangi mecralarda, kaç lira harcayarak büyümeyi hedefliyorsunuz, buna birlikte karar vermenizi sağlar. Yani İnternet Marketing uzmanı olmak için Google SEO Uzmanı, Google Adwords uzmanı olmanız yetmez, bunların tümünü ezbere biliyor olmanız ve benim gibi 8 dönem ekonomi, 2 dönem strateji eğitimi almanız gerekmektedir. ODTÜ menuzunuyum ama sizin ODTÜ mezunu, strateji uzmanı bir internet marketing uzmanı olmanız gerekmez. Freelance SEO arıyorsanız, SEO Uzmanı veya SEO Danışmanı olarak hizmetinizdeyim.