SEO

www.
SEO
  • SEO

SEO

Search Engine Optimization (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO).
SEO Uzmanı, SEO (search engine optimization), Google optimizasyonu ile internet sitenizin kazancını artırın. SEO bir kısaltmadır ve büyük harflerle yazılmalıdır.

Merhaba, 23 yıllık deneyimli Web Sitesi SEO Uzmanı'yım. 15 senedir aynı ekiple SEO Hizmetleri devam ediyor. Başta Arçelik Bayileri, Acıbadem, Çapa Ortodonti, Uluslarası Kurumsal Firmalara, Holdinglere, KOBİ'lere, Telesipariş olmak üzere binlerce SEO Müşterisine hizmet verdik ve %100 başarı sağladık. Website SEO Uzmanı olarak güçlü ve etkili SEO Referansları ile emrinizdeyiz.

SEO Uzmanı

SEO bir uzmanlık alanıdır ve uzmanı tarafından sabır ve titizlikle yapılmalıdır. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) tecrübe ister, ingilizce bilgisi ve ileri düzeyde html kodlama bilgisi, marketing (pazarlama), ekonomi eğitimi, sosyoloji eğitimi, stratejik düşünce ve stratejik planlama eğitimi ister. Web sitenizi, işinizi emanet edeceğiniz SEO Uzmanı hakkında iyice bilgi sahibi olmadan asla ekmeğinizi sahte SEO Uzmanı olarak çalışan ve Google aramalarında önce hızla yükselip sonra tamamen ortadan kaybolma riskini göze almayın.

Kurumsal SEO Uzmanı

Yavaş yavaş ve emin bir şekilde ilerleyen arama motoru sonuçları, kalıcı ve organik yollarla yapılan SEO hizmetidir. Öte yandan backlink satın alıp 3-4 ay sonra ilelebet sıralamalardan düşmek ve belki de uzun süre arama sonuçlarında hiç çıkmamak istemiyorsanız gercek SEO Uzmanı, Garantili SEO Uzmanı, Google SEO Uzmanı, Profesyonel SEO Uzmanı, istanbul SEO Uzmanı, Eskişehir SEO Hizmeti gibi pek çok en en olan Adnan Saykı ile tanışmadan SEO hizmeti almayın. SEO fiyatları başlangıçta, tanışma fiyatları olarak son derece uygun ve hatta komik denilecek düzeydedir. Gerçek SEO fiyatlarımızı bizden hizmet alıp arama motorlarında yükselip, güven duygunuz kabardıkça tekrar konuşuruz. Ortak bir paydada buluşup yolumuza devam ederiz...

SEO Çalışması

SEO Hizmetleri: SEO, SEM (Search Engine Marketing). Google Adwords Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, SEO Uzmanı, SEO Danışmanı, E-Ticaret ve SEO Danışmanlığı Hizmeti, E-Ticaret Web Sitesi SEO, E-Ticaret Sitesi SEO Uzmanı.

SEO Referanslar:

SEO Çalışması yaptıracak firma için SEO Referanslar oldukça önemlidir. Tecrübe ve referans SEO işinin olmazsa olmazlarıdır.

SEO Uzmanlığı:

SEO Uzmanı: SEO Uzmanlığı için çeşitli alt dallar vardır: SEM (Search Engine Marketing) Uzmanı, Google Adwords Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, SEO Danışmanı, E-Ticaret Sitesi SEO Uzmanı olmak istiyorsanız en az 8-10 sene kesintisiz analiz, araştırma ve tecrübe sahibi olmanız gerekmektedir.

Kurumsal SEO:

Kurumsal SEO Uzmanı: Kurumsal SEO Hizmeti, Firmaların büyüklügüne göre verilir. SEO hizmeti almak isteyen firma Internet Marketing Uzmanı arıyorsa, Google Adwords Uzmanı, Sosyal Medya uzmanlığı, SEO Danışmanı, E-Ticaret Sitesi SEO Uzmanı olarak 2-3 sene kesintisiz rakip analizi, araştırma ve reklam bütçesini doğru kullanmayı gerektiren ekonomi bilgisi gerektirmektedir.

SEO Hocası:

SEO Hocası Kimdir?: SEO Uzmanı, Kurumsal SEO Hizmeti veren, internet Marketing Uzmanı, Google Adwords Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, SEO Danışmanı, E-Ticaret Sitesi SEO Uzmanı olarak 8-10 sene kesintisiz çalışan birisi artık SEO Hocası olmayı haketmiş demektir. Biz bu kişilere SEO Hocası diyoruz. Kısacası: SEO Uzmanı web sitenizi hizmet ve ürünlerinizi promosyon, reklam ve tanıtımını, dolayısıyla Siz değerli müşterilerimizin alıcılarla buluşmanızı sağlar. İyi bir SEO analitik zekasıyla, tecrübesiyle satışlarınızda fark yaratır. Google yeni Penguin algoritmasını Şubat başında hayata geçirdi ve gerçek zamanlı olarak içerikleri arama sonuçlarına almaya başladı. Henüz görseller realtime (eşzamanlı) olarak görülmese de Google serverları daha da güçlendirip images.google da aradığınız görselleri anında yayınlayacağa benziyor.

internet Marketing Uzmanı:

SEO ve Online Pazarlama, Dijital Pazarlama veya internet Marketing Uzmanı Nedir? Kurumsal SEO Hizmeti veren internet Marketing Uzmanı, Google Adwords, Sosyal Medya, SEO Danışmanı, E-Ticaret Sitesi SEO Uzmanı olarak web siteniz üzerinden hizmet ve ürünlerinizin satışını artırmak için izlediği yol ya da taktik, en doğrusu Stratejidir. Dolayısıyla; Siz değerli müşterilerimizin bütçesi doğrultusunda hangi mecralarda, kaç lira harcayarak büyümeyi hedefliyorsunuz, buna birlikte karar vermenizi sağlar. Yani İnternet Marketing uzmanı olmak için Google Uzmanı, Google SEO Uzmanı, Google Adwords uzmanı olmanız yetmez, bunların tümünü ezbere biliyor olmanız ve benim gibi 8 dönem ekonomi, 2 dönem strateji eğitimi almanız gerekmektedir. ODTÜ menuzunuyum ama sizin ODTÜ mezunu, strateji uzmanı bir internet marketing uzmanı olmanız gerekmez. İşinizi Uzmanına bırakın, rahat edin...