Google reCAPTCHA

Google reCAPTCHA

Google reCAPTCHA Kullanımı

Google mail güvenliğini artırmak için, https://www.google.com/recaptcha/intro/index.html uygulamasını geliştirmiştir. İletişim formunuzda Google reCaptcha kullanarak Gelişmiş Güvenlik Sistemi'ne geçebilirsiniz. Esnek kullanımı sayesinde kodları kendi web sitenize adapte edebilirsiniz. Kullanımı kolay, SEO uzmanları ve Web tasarımcıları kolaylıkla web sitelerine entegre edebileceği bir sistem.

Ben Robot Değilim

"Ben Robot Değilim" eklentisi, İnsanların ayırt edebileceği ama botların ayırt edemeyeceği yapay zekaya sahiptir. Bu şekilde email güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. "Phishing Email" ya da Spam Emaillerden kurtulup, bilgisayarınıza yapılan saldırılardan korunmuş olursunuz. Tüm SEO Uzmanı veya Web Tasarım konularında hizmet veren danışmanlara tavsiye ederim.

Google reCAPTCHA Kurulumu:

İlk olarak Google reCAPTCHA web sitesine girip, sağ üst köşedeki "Get reCAPTCHA" butonuna basıp, Google hesabınız ile reCAPTCHA'yı kolaylıkla kurabiliyorsunuz. Kurulumu son derece kolay. Adım adım yazanları yapmanız yeterli. Web tasarım ve SEO konusunda oldukça faydalı ve yaygın bir araç olmakla birlikte tam güvenliği sağlamak için gerekli bir yazılımdır. Teşekkürler Google.

Google reCAPTCHA kullanmanızı Freelance SEO Uzmanı olarak herkese öneririm.


İlgili Makaleler